Rok szkol. 2013/ 2014

• Podręczniki 2013/ 2014

• OCALMY OD ZAPOMNIENIA

"Czas płynie,
    następni będą o nas pytać,
    kto im opowie..."

• "Wigilia *2014"

Wigilia *2014 była wyjatkowo uroczysta i udana.
  • Wakacje

Rok szkolny 2013/20134 to czas wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie i wszyscy udajemy się na wakacje.
  • I Zjazd Absolwentów

Dzień 17 maja 2014 r. był niezwykle ważny dla społeczności Szkoły Podstawowej

im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej.

W tym dniu odbył się pierwszy w 68-letniej historii placówki Zjazd Absolwentów.

Zaproszenie skierowano głównie do tych osób, które kończyły VII i VIII klasową szkołę podstawową.

• Sukces naszych uczniów na konkursie KRUSAL BEZPIECZNIAK

31 października 2013 r. odbył się powiatowy konkurs dla szkół podstawowych na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym o miano KRUSALA BEZPIECZIAKA w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kruszynie.

• Pierwszy Dzień Wiosny

W czwartek (21. 03. 2013 r.) uczniowie naszej szkoły przeszli w barwnym korowodzie razem z marzanną ulicami Czernej. Pogoda w tym dniu nam nie dopisała, ale jak mówi przysłowie: „W marcu jak w garncu”.