Naszym Babciom i Dziadkom

Archiwum » Rok szkol. 2014/ 2015 » Naszym Babciom i Dziadkom

Dnia 03 lutego 2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka, przygotowane przez dzieci ze szkoły oraz przedszkola "Skrzaty". Po krótkim powitaniu i złożeniu życzeń, uczniowie zaprezentowali część artystyczną, składającą się z wierszy, piosenek i tańców. Wręczyli swoim kochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. A wsztstko po to, aby wyrazić im wdzięczność za ich dobroć i cierpliwość.
             Podczas występów dzieci na twarzach dziadków malowały się wzruszenie i radość. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców. W trakcie spotkania panowała miła, serdeczna i rodzinna atmosfera.