Pozdrowienia z Krakowa

Archiwum » Rok szkol. 2014/ 2015 » Pozdrowienia z Krakowa

W dniach 10-12 maja 2015r. odbyła się trzydniowa wycieczka w ramach projektu unijnego: "Drogowskazy do sukcesu w gminie Nowogrodziec" do Krakowa i Wieliczki. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie kl. VI i uczestnicy kółka informatycznego pod opieką pani J. Mierzwy i B. Derengowskiej, uczestnikami wycieczki byli także uczniowie z Gierałtowa, biorący udział w projekcie unijnym.
          Dopisała nam pogoda i humory, a organizator wycieczki postarał się o masę atrakcji. Najbardziej podobała sie Wieliczka, a ponadto Wawel, Kościół Mariacki i gra edukacyjna na krakowskim rynku, przygotowana i przeprowadzona przez studentkę wydziału turystyki AGH- panią Agatę.
Pełni wrażeń i wiedzy o historycznym grodzie Kraka a także o kolejnym surowcu mineralnym- soli wróciliśmy późną nocą do Czernej.