Dzień Drzwi Otwartych 2016

Archiwum » Rok szkol. 2015/2016 » Dzień Drzwi Otwartych 2016

W naszej szkole, jak co roku, został zorganizowany "Dzień Drzwi Otwartych" dla wszystkich kandydatów do oddziału przedszkolnego i klasy I oraz rodziców/opiekunów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: kierownik ZOSZ, p. Marta Kołodziejska i sołtys wsi, p. Józef Potyszko.
Impreza odbyła się 9 marca 2016r.; rozpoczęła się od zaprezentowania przez klasę V inscenizacji "Koniec baśni?" zwiazanej tematycznie z realizowanym w bieżącym roku szkolnym projektem: "Książki naszych marzeń". Następnie swoimi występami uświetniły uroczystość dzieciz klasy III i II oraz zespół muzyczny. W dalszej części baśniowa żaba oprowadziła dzieci i rodziców po naszej szkole: w oddziale przedszkolnym śpiewały piosenki, w sali 11 wykonywały prace plastyczne, w sali 2 brały udział w konkursachna temat zdrowego odżywiania, na sali gimnastycznej uczestniczyły w zabawach ruchowych, a na koniec udały sie na poczęstunek do sali 13.
Dla gości i uczniów pani bibliotekarka przygotowała kiermasz książek, a dzieci z kl. IV-VI mogły się popisać wiedzą na konkursie wiedzy o kulturze, muzyce i filmie krajów anglosaskich.
Do organizacji uroczystości koordynowanej przez dyrektora szkoły, p. J. Mierzwę włączyło się wielu nauczycieli: p. B. Derengowska, p. L. Sadecka, p. M. Trałka, p. T. Buryła, p. M. Kamińska, p. E. Puzio, p. F. Fink, p. Ł. Licnerski.
 W sekretariacie p. U. Kopeć informowała rodziców na temat dokumentacji niezbędnej do rekrutacji na rok szkolny 2016/2017.