Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

Archiwum » Rok szkol. 2016/2017 » Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się mszą św. w kościele. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się na  dalszą część do sali gimnastycznej w szkole.
W tym radosnym dniu na uroczystości pojawili się wyjątkowi goście: Burmistrz Miasta i Gminy Nowogrodziec p. Robert Relich, Kierownik Zespołu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu p. Marta Kołodziejska, sołtys wsi
a zarazem radny powiatu bolesławieckiego p. Józef Potyszka, radny Rady Miasta i Gminy Nowogrodziec
p. Mirosław Kędzia, przyjaciel szkoły p. Marian Nalepa, właścicielka przedszkola niepublicznego "Skrzaty"
p. Mariola Szewczyk wraz z podopiecznymi oraz wielu rodziców.
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było doskonałą okazją do podziękowania p. Joannie Mierzwie dyrektorowi szkoły za jej 10 letnia pracę na tym stanowisku. Od 01.09.2016r. tę funkcję sprawować będzie p. Ewa Puzio.
Po wysłuchaniu krótkiego programu artystycznego, przygotowanego przez klasę III, uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!!!