Trzeci zestaw ćwiczeń z wychowania fizycznego

Aktualności » Trzeci zestaw ćwiczeń z wychowania fizycznego

Trzeci zestaw ćwiczeń jest taki sam dla wszystkich klas. Tym razem nie przesyłam Wam gotowych ćwiczeń. Musice trochę pogłówkować i wymyślić swój zestaw. Po wykonaniu 10 minutowej rozgrzewki proszę Was o wykonanie ćwiczeń, które najbardziej lubicie. Mogą być to ćwiczenia już wykonywane lub nowe zaproponowane przez Was. Zestaw powinien zawierać ok. 8 ćwiczeń, które mogą być powtarzane w seriach i powinny trwać 20 min. Zakończcie trening kilkoma ćwiczeniami rozluźniającymi i rozciągającymi. Wpiszcie ćwiczenia do dzienniczka a dostaniecie za nie ocenę. 

Na koniec niespodzianka - możecie uczestniczyć w największej lekcji w-f (zapraszam serdecznie)
W środę 22 kwietnia o godz. 14:30 naszego czasu, Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk  i @V4Sport.Fundacja zapraszają na największą lekcję WF-u on-line w historii. Dołącz do wydarzenia i weź udział w ustanawianiu rekordu świata! Zajęcia potrwają około 40 minut i są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.  
 
WF Online poprowadzi  nauczyciel WFu z Polski! 
 
Ustanowienie rekordu oczywiście jest ważne, ale chcemy wykorzystać to przedsięwzięcie głównie do porozmawiania o aktywności fizycznej w tych trudnych czasach. 
 
Przesyłamy link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/1080597062310488/