IV akcja PSU NA BUDĘ - pomagamy zwierzętom

Aktualności » IV akcja PSU NA BUDĘ - pomagamy zwierzętom

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Pokażmy, że nie jest nam obojętny los zwierząt ze schroniska, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie!
Ruszyła kolejna akcja mająca na celu pomoc zwierzakom w Dłużynie Górnej.

Szczególnie potrzebne są:

heart karma dla psów i kotów (sucha, mokra, typu junior, specjalistyczna, weterynaryjna)
heart koce, ręczniki, posłania, legowiska
heart smycze (minimum 2 m.)
heart obroże dla psów
heart zabawki (w szczególności dla kotów)

Jak piszą organizatorzy:

"W schronisku przyda się każde jedzonko, ale szczególnie ucieszymy się z puszek (pieski i kotki bardziej lubią karmę mokrą niż suchą). Jednak w miarę możliwości chcielibyśmy karmić naszych podopiecznych wartościową karmą, np kocią: Animonda, Smilla, Mac’s, a psią: Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti. Smycze i obroże są również potrzebne – szczególnie te dla średnich i dużych psów, bo takich jest u nas najwięcej. Jeśli macie w domu niepotrzebne koce i ręczniki, również chętnie je przyjmiemy. Jak w latach poprzednich, tak i tym razem, za uczestnictwo w zbiórce nagrodzimy szkoły/przedszkola dyplomem, a najbardziej aktywne placówki otrzymają Statuetki Zwierzoluba roku 2020."

Akcja trwa do 18 grudnia.

Aktualizacja: Drodzy Państwo, ze względu na obecną sytuację z przykrością odwołujemy zbiórkę w szkole. Bardzo prosimy o dostarczanie darów dla zwierząt w miarę możliwości bezpośrednio do schroniska w Dłużynie Górnej.
Dziękujemy!