I Edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III

Archiwum » Rok szkol. 2016/2017 » I Edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III

W dniu 28.04.2017r. odbyła się I Edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III.
Organizatorem poetyckich zmagań było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.
W rywalizacji wzięło udział kilka szkół z gminy.
Naszą szkołę reprezentowało sześciu laureatów wybranych we wcześniejszym etapie konkursu.
Poziom recytacji był bardzo wysoki. Jury konkursu oceniało umiejętności interpretacyjne, dykcję, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne. Jurorzy mieli trudne zadanie aby wyłonić tych najlepszych miłośników recytacji.
Spośród zwycięzców także i nasi uczniowie zostali nagrodzeni. Gracjan Raczyński zajął I miejsce w II kategorii oraz Natalia Ołdak otrzymała wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy oraz upominki, a tym najlepszym piękne nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: Marzena Drozd