Pasowanie na Ucznia

Aktualności » Pasowanie na Ucznia

Dnia 14.10.2020 odbyło się w uroczyste pasowanie Pierwszoklasistów na uczniów naszej Szkoły Podstawowej. Wychowawczyni I klasy, pani Marzena Drozd, przeprowadziła wstępny egzamin dla swoich uczniów, którzy nie tylko wzorowo go zdali, ale także zaprezentowali specjalny program z wierszykami i piosenkami dla zaproszonych rodziców oraz nauczycieli. Pani Dyrektor przeprowadziła urczyste ślubowanie, a następnie dokonała pasowania każdego z uczniów. Otrzymali oni z tej okazji dyplomy oraz prezenty. Niespodziankę dla Pierwszaków przygotowała także Rada Rodziców, którą wręczyła przewodnicząca Rady, p. Magdalena Mierzwa.

Pani Dyrektor podziękowała oraz pogratulowała rodzicom świeżo pasowanych uczniów, a także złożyła serdeczne życzenia dla nauczycieli z okazji Święta Edukacji Narodowej. Niespodziankę dla nauczycieli przygotowali także bohaterowie dnia, którzy wręczyli im kwiaty. Wydarzenie zwieńczyło wspólne pozowanie do zdjęć przez uczniów oraz ich rodziców.

Teraz już oficjalnie witamy I klasę w naszej szkole i życzymy sukcesów w nauce smiley