Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Archiwum » Rok szkol. 2016/2017 » Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 23 stycznia 2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka przygotowane przez uczniów, pod kierunkiem pani Marty Trałki oraz pani Lidii Sadeckiej.
Po krótkim powitaniu i złożeniu życzeń uczniowie zaprezentowali część artystyczną, recytowali wiersze i śpiewali piosenki, odśpiewali gościom sto lat i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.
Wszystko po to, aby wyrazić babciom i dziadkom wdzięczność za ich dobroć, za to że służą nam swoim czasem, cierpliwością i doświadczeniem. Na twarzach dziadków malowały się wzruszenie i radość.
Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz wspólne rozmowy. Podczas spotkania panowała miła, serdeczna oraz rodzinna atmosfera.
Uczniowie sprawili wiele radości i wzruszenia swoim Dziadkom.
Na pewno ten dzień długo pozostanie w ich pamięci.