Kilka słów od pedagoga:)

Aktualności » Kilka słów od pedagoga:)

Szanowni Rodzice i Uczniowie!
 
Zdaję sobie sprawę, że dla wszystkich nas jest to nowa sytuacja.
 
Jednak wierzę, że damy sobie  radę i jak tylko będzie to możliwe wrócimy do naszej szkoły :)
 
W tym intensywnym dla nas czasie oprócz organizacji własnej pracy, pracy szkolnej dzieci, codziennych obowiązków domowych oraz wszechogarniających negatywnych wiadomości ze świata i kraju, bardzo ważną rzeczą jest odpoczynek i regeneracja.

Dlatego tak ważne jest zagospodarowanie w ciągu dnia chociaż chwili dla siebie. W związku z tym przychodzę do Was z pomocą – codzienną dawką ruchu i rozrywki bez wychodzenia z domu. Może te aktywności będą również okazją do spędzania czasu w rodzinnym gronie?
 
Poniżej kilka linków, których treść warto posłuchać, zobaczyć:

https://www.youtube.com/watch?v=4Fxse6vx2sY&t=256s
https://www.youtube.com/watch?v=T2jKALI0v_A&t=372s
https://biteable.com/watch/zachowaj-rwno-wag-cz-1-2528989?fbclid=IwAR34w8utdw0T_WU4FNnHGcqDvLyosziNJ0W2KKIkTmyCIDbxx0ujAJ1t7Gs

Kamerka na żywo z Tsavo National Park w Kenii, obserwacja z poziomu komputera różnych gatunków zwierząt, w tym słoni, żyraf, bawołów, zebr, lampartów żyjących na sawannie bez wychodzenia z domu:

https://www.skylinewebcams.com/pl/webcam/kenya/taita-taveta-county/voi/tsavo-east-national-park.html

książki oraz ebooki całkowicie za darmo:)
 
Wirtualne zwiedzanie muzeów

Zachęcam również Państwa do dzielenia się własnymi pomysłami on-line (i nie tylko!) na relaks i odstresowywanie się. Wszelkie pomysły są mile widziane :) Pozdrawiam Państwa serdecznie i zachęcam do kontaktu w razie potrzeby, wątpliwości lub pytań.
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Pedagog Marta Bednarczyk