Archiwum » Rok szkol. 2017/2018 » Dzień Babci i Dziadka

Dnia 02.02.2018r. odbyła sie w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyło wielu zaproszonych gości- babć i dziadków, ale również rodziców dzieci szkolnych i przedszkolnych.O godzinie  jedenastej rozpoczął się apel pod kierownictwem pani Małgorzaty Majowskiej, na którym zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas szkoły, a także dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Skrzaty". Były piękne wiersze, piosenki i tańce, a wśród tych ostatnich między innymi urocze "Tango dla babci" w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego, które oczarowało zebranych. Po występie artystycznym nastapiło uroczyste odśpiewanie "Sto lat" dla wszystkich zgomadzonych babć i dziadków oraz wręczenie im własnoręcznie przygotowanych przez dzieci upominków. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców uczniów.