Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów oraz Dnia Edukacji Narodowej

Archiwum » Rok szkol. 2017/2018 » Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów oraz Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017r. w naszej Szkole odbył się apel z okazji Pasowania Uczniów Klasy I, jak również świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Dzieci z klasy I rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, podczas którego były wierszyki i piosenki. Po części wstępnej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej. Każdy Pierwszak otrzymał upominek od rodziców oraz zaproszonych gości.  Był to wyjątkowy dzień. W dalszej części uczniowie klas II-VII w krótkim programie artystycznym skierowali życzenia dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W związku z tym świętem wręczono nagrody Dyrektora. Wyróżniono następujące osoby: p. Monika Kamińska, p. Joanna Mierzwa oraz p. Lidia Sadecka. Swoje słowo do uczniów oraz pracowników szkoły skierowali: ks. Proboszcz, Sołtys Wsi, Radny Wsi, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Przyjaciele Szkoły życząc wielu sukcesów w dalszym zdobywaniu i przekazywaniu  wiedzy.
Na zakończenie zaproszono bohaterów tego dnia na słodki poczęstunek.

Osoba odpowiedzialna- Marzena Drozd