Tenis stołowy

Archiwum » Rok szkol. 2017/2018 » Tenis stołowy

W środę 14 lutego odbyły się Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec w tenisie stołowym kl. VI, VII oraz gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły, z których trzy zdobyły pierwsze miejsca:
-I miejsce chłopców kat.  do kl. VI ( u nas startowali rok i dwa lata młodsi) - Emil Klecha, Martłomiej Miler , Nikodem Bandziak,
- I miejsce dziewcząt kat. do kl. VI - Maja Zdunek, Maria Rejdych, Oliwia Raczyńska
- I miejsce chłopców od kl. VII do gimnazjum- Jakub Szewc, Jakub Potoczny, Dariusz Kaczor- największy sukces poprzez pokonanie gimnazjalistów starszych o 2 lata.
W rozgrywkach brały udział szkoły z Nowogrodźca, Nowej Wsi,Wykrot i Czernej. Do zawodów przygotowywali się również uczniowie, którzy ze względu na chorobę nie pojechali na zawody (podziękowania  dla nich i szybkiego powrotu do zdrowia). Wszystkie zwycięskie zespoły będą brały udział w mistrzostwach powiatu, w przyszłym tygodniu w Iwinach. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.