Tydzień zdrowia zakończony aktywnością z okazji Dnia Dziecka

Archiwum » Rok szkol. 2017/2018 » Tydzień zdrowia zakończony aktywnością z okazji Dnia Dziecka

W dniach 24-30.05.2018r. odbył się w naszej szkole " Tydzień zdrowia" w ramach projektu prozdrowotnego "Trzymaj formę", za który odpowiedzialny był pan Fabian Fink.  Każdy dzień tygodnia polegał na innych działaniach:
- czwartek: "akcja podziel się owocem"
- piatek: "poznajemy różne owoce świata"
- poniedziałek: " dzień wody"
- wtorek: "dzień walki z otyłością- obliczamy swoje BMI"

- środa: "dzień aktywności- Dzień Dziecka".
Tego dnia w części artystycznej wystąpiły dzieci z przedszkola "Skrzaty" oddziału przedszkolnego oraz klasy I i VII pod opieką wychowawców. Po występie,dzieci sprawdzały swoje umiejętności w rożnych nietypowych konkurencjach sportowych, tj.: obieranie jabłka, przeciąganie liny, skoki na skakance, kręcenie hula-hop oraz artystycznych- rysowanie z zamkniętymi oczami, grupowe rysowanie plakatów. Na zakończenie odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy uczniami klasy VII a nauczycielami i rodzicami. Oczywiście zwycięzcami zostali uczniowie. Gratulacje.