Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Archiwum » Rok szkol. 2017/2018 » Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Jak co roku uroczystość rozpoczęła się w kościele mszą świętą, następnie dalszy ciąg imprezy miał miejsce w szkole, w sali gimnastycznej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie. Pani dyrektor podziękowała uczniom za pracę, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły. Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów. Zakończenie roku szkolnego było szczególnym momentem dla uczniów klasy trzeciej i ich wychowawczyni, pani Bożeny Derengowskiej. Uczniowie klasy trzeciej pożegnali się z pierwszym etapem edukacji i swoją panią. Przygotowali na tę okazję wzruszający program artystyczny. Rozpoczęli od zatańczenia walca do muzyki z filmu "Noce i dnie", recytacje wierszy i piosenki dopełniły całość tego wzruszającego programu.
Klasie trzeciej życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w drugim etapie edukacji.

Opracowała Bożena Derengowska