Dzień Drzwi Otwartych w naszej szkole.

Archiwum » Rok szkol. 2012/2013 i wcześniej » Dzień Drzwi Otwartych w naszej szkole.

28 marca nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla gości. Tego dnia mieliśmy zaszczyt przyjąć w szkolnych murach licznie przybyłych przedszkolaków wraz z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.

Dzień otwarty zorganizowany był przede wszystkim dla dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej oraz o ich rodzicach. Myślą przewodnią spotkania było hasło: „Szkoła i Rodzina to jedna drużyna”.

Celem imprezy było oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego czasu, przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej naszej szkoły. Przybyli na imprezę goście mieli możliwość obejrzenia części artystycznej, w czasie której uczniowie kl. I i „zerówki” zaprezentowali przygotowaną na tę okoliczność popisy taneczne, wokalne i sportowe. Całość imprezy przygotowały Panie: Bożena Derengowska, Beata Przeperska i Lidia Sadecka. Podczas spotkania, dzieciom zostały wręczone drobne upominki, wszystkich zaproszono także na słodki poczęstunek.

Ciekawym punktem imprezy był konkurs plastyczny na najciekawszą pisankę wielkanocną. W każdej grupie konkursowej brał udział również rodzic. W programie imprezy przewidziano także zwiedzanie szkoły i z przewodnikiem i oglądanie wystawy prac plastycznych wykonanych przez najmłodszych uczniów.

Tego dnia w naszej szkole było bardzo wesoło i kolorowo. Cieszymy się, że z większością przybyłych gości spotkamy się już we wrześniu.