Kolęda w zakładzie opiekuńczo- leczniczym w Nowogrodźcu

Archiwum » Rok szkol. 2012/2013 i wcześniej » Kolęda w zakładzie opiekuńczo- leczniczym w Nowogrodźcu

Dnia 11 stycznia 2012r. grupa uczniów z opiekunami p. Bożeną Derengowską i p. Anetą Jastrząbek ze Szkoły Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej, wystąpiła z koncertem bożonarodzeniowym dla pensjonariuszy zakładu opiekuńczo-leczniczego w Nowogrodźcu. Występ małych dzieci dostarczył pensjonariuszom i pracownikom szpitala wielu wzruszeń i emocji. Na twarzach ludzi pojawiły się łzy wzruszenia i podziw dla występujacych. Dzieci w dowód wdzięczności od pracowników szpitala otrzymały słodki poczęstunek. Uczniowie obiecali pensjonariuszom, że jeszcze tu powrócą z występem z okazji Dnia Babci i Dziadka.